DŮVODY,  PROČ  ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ LED  OSVĚTLENÍ  U  NÁS..


 1. Dodání LED lamp nevyžaduje žádnou investici z Vaší strany.

 2. Program GREEN-POWER Vám umožní dodání našich LED lamp (hlavic) a Vašeho rozpočtu se to nijak nedotkne. Do programu mohou být zařazeny projekty od 40 Ks LED lamp.

 3. Hned po zprovoznění LED osvětlení, můžete získat do Vašeho rozpočtu měsíčně až 50% z celkové úspory za el. energii až do doby, než se nám celá investice vrátí. Jakmile se tak stane, zůstane Vám ve Vašem rozpočtu tato úspora v plné výši 100%.

 4. Nemusíte žádat o žádné dotace ani úvěry. Díky tomu nezatížíte budoucí rozpočty Vašim nástupcům.

 5. Investici, kterou byste jinak potřebovali na pořízení nových LED lamp (hlavic), můžete použít na jiné účely.

 6. Garantujeme Vám základní záruku 7 let, s možností prodloužení až na 10 let.

 7. S výměnou nových LED lamp (hlavic) můžete začít hned. Nepotřebujete žádná povolení, ani investice.

 8. Zaplatili byste si pouze montáž nového LED osvětlení, a to stejným způsobem, jako by se jednalo o běžnou výměnu porouchané staré lampy za novou.

 9. Vše můžeme vyřídit on-line přes internet, nebo během jedné návštěvy u Vás.

 10. Úspora až 60% i více na platbách za energii, o proti starému osvětlení.

 11. Dodání zásilky po cele ČR je vždy zdarma, bez ohledu na výši objednávky.

 12. Každým dnem máme skladem 100% náhradních dí.

 13. Jsme pojištění "Provozní Odpovědnosti" do výše plnění 1.mil.Kč pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by Vám mohla způsobit škody.

Chcete-li získat více informací o možné spolupráci s námi, pak klikněte na tlačítko vpravo "ANO, mám zájem" Po té se přepnete na stránku ZÁJEM O SPOLUPRÁCI, kde vyplníte kontaktní formulář a dáte ho odeslat. Po té Vás budeme nejpozději následný pracovní den kontaktovat.

JSME VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR LED OSVĚTLENÍ PRO CELOU ČR, NĚMECKÉ FIRMY GREEN-POWER HAVLÍK, KTERÁ JE GENERÁLNÍM IMPORTÉREM ZE ZÁMOŘÍ DO EU A ŠVÝCARSKA.

NÁMI DODÁVANÉ LED OSVĚTLENÍ, SPLŇUJÍ TATO KRITÉRIA:

EC Declaration of Conformity, RoHS, CE, COC, CE-EMG, CE-LVD, TÜV Rheinland, ISO 9001:2015, IEC, PVOC & COC, SASO, FCC, IP68, IP67

TÜV SÜD Mnichov - DE. Product Service GmbH , Zertifizierstalle , Riederstraße 65 , 890339 München - Germany, Cislo zertifikatu Z1A 1801 89396008, Termin platnosti 2023-01-24,Test Report no.: 681401741801