KONZULTACE SI ZDE MOHOU NAPLÁNOVAT POUZE MĚSTA A OBCE

JAK SI NAPLÁNOVAT TERMÍN KONZULTACE..?

Do plánovacího kalendáře nelze nic zapisovat. Jen se vizuálně podívejte, který volný termín by se Vám pro konzultaci hodil a ten si v kontaktním formuláři vyberte a zarezervujte si ho. Bude-li Vámi zvolený termín v danou chvíli ještě volný, pak Vám ho obratem potvrdíme emailem a tím bude konzultace domluvena. Všem zák. garantujeme absolutní diskrétnost.

Konzultace probíhají vždy po telefonu, nebo skypu z pohodlí svého soukromí, kdy nikdo nikam nejezdí. Konzultacemi na dálku si vzájemně nejen ušetříme čas, ale vyhneme se i osobnímu kontaktu v době koronaviru. Osobní schůzku preferujeme pouze tehdy,pokud si to sami výslovně přejete. Standardně vše vyřizujeme po telefonu a emailem. Po konzultaci navrhneme konkrétní další společný postup.

Termín konzultace si mohou plánovat pouze města a obce, kterým jsme přes datovou schránku doručili písemné potvrzení o tom, že jejich registrace do programu GREEN-POWER, byla již schválená.

UPOZORNĚNÍ NA ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ A COOKIES. Vyplněním jakéhokoliv kontaktního formuláře na tomto webu, souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR. Pro vice informací k ochraně osobních údajů klikněte sem