ZÁJEM  O  SPOLUPRÁCI

Vyberte prosím kritéria, která odpovídají Vaši činnosti

PO VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ TOHOTO FORMULÁŘE, VÁS BUDEME NEJPOZDĚJI NÁSLEDNÝ PRACOVNÍ DEN KONTAKTOVAT.

UPOZORNĚNÍ NA ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ A COOKIES. Vyplněním jakéhokoliv kontaktního formuláře na tomto webu, souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR. Pro vice informací k ochraně osobních údajů klikněte sem

Jsme velkoobchod, který má v ČR výhradní zastoupení německého importéra ze zámoří, firmy GREEN-POWER HAVLIK a obchodní exkluzivitu od renomovaných výrobců stavebních materiálů, jako jsou DEN BRAVEN, HENKEL, BAUMIT a další. V žádném případě nám nejde o to, aby jste omezili spolupráci s Vašimi obchodními partnery, chceme Vám dát jen další příležitost, vyzkoušet si novou dynamickou spolupráci.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT..? 

Na základě vstupních informací od Vás, Vám nastavíme exkluzivní VO podmínky na míru, aby Vám co nejvíce vyhovovaly.

Můžeme Vám nastavit speciální tarif "DOBRÝ STAVITEL." Má různé výhodné benefity vč. splatnosti našich faktur až na 3 měsíce.

 • Výhodný nákup kartonového a paletového balení za VO ceny s dopravou zdarma.
 • Zpětné slevy z každého uskutečněného nákupu nejen u nás, ale i ze slevového portálu MoneyPoint se stovkami obchodu, kterého jsme součásti. Tento portál Vám přes náš VO zdarma zpřístupníme, abyste i Vy mohli naplno hned čerpat všechny výhody.
 • Individuálně naceníme zboží, které často a opakovaně nakupujete pro Vaše zakázky.
 • Přednostně budete informováni o speciálních neveřejných akcích mezi prvními, protože se často stává, že jsou rychle vyprodány a na všechny se nedostane. Jedná se hlavně o nárazové výprodeje, kvůli naskladnění nového zboží.
 • Objednávky vyřizujeme ihned, ještě týž den i pozdě večer, 7 dní v týdnu.
 • Produkty jsou od renomovaných výrobců kvalitní a často i s prodlouženou zárukou.

JAKOU MARKETINGOVOU PODPORU MŮŽETE OD NÁS OČEKÁVAT, POKUD PROJEVÍTE ZÁJEM O SPECIÁLNÍ TARIF "DOBRÝ STAVITEL"

 1. Můžeme nastavit splatnost našich faktur až na 3 měsíce.

 2. Bez ohledu na velikost firmy i Vy můžete využívat konzultace s našim marketingovým specialistou, které probíhají po telefonu z pohodlí Vašeho soukromí. Má přes 20 let zkušeností v marketingu a jeho specialitou jsou témata, která mají zásadní vliv na zvyšování prodeje a zisku, při stejně vynaloženém úsilí, bez nutnosti navyšovat kapacity.

 3. Poradí, jak snadno a rychle upravit webové stránky tak, aby se staly magnetem pro Vaše zákazníky a generovaly Vám stále nové poptávky, nebo Vám může spustit nové webové stránky, které jsou již takto upravené a nastavené.

 4. Může upravit šablonu cenové nabídky tak, aby se téměř okamžitě výrazně zvýšila její úspěšnost, i když bude konkurence levnější.

 5. Může provést analýzu efektivity reklamních kampaní, pokud do nich investujete, nebo Vám je sám navrhne.

 6. Můžete společně řešit i jiná témata, která se týkají zvyšování prodeje a nejsou zde uvedena. 

Shire Invest s.r.o. IČ 05402221, adresa Velkoobchodního skladu: U Pily 14, Nové Vráto, České Budějovice 370 01

Jednatel a majitel, Ing. Michal Kubát,

Korespondenční poštovní kontakt: ul.Plzeňská 630/91, České Budějovice 370 04 

Externí obchod a marketing. konzultace po telefonu - skypu:  Karel Šulek, Telefon: +420 775 162 564 Email: velkoobchod-kubat@email.cz